شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با 18755 واحد افزایش، معادل 4.39درصد رشد کرد.
لوکزامبورگ بیشترین سطح دستمزد را در بین کشورهای اروپایی را دارد.
تیجان تیام، مدیرعامل بانک کردیت سوئیس در ادامه عواقب طولانی پرونده کلاهبرداری جاسوسی این بانک برکنار شد.
شرایط پـیش فـروش تعدادی از محصولات ایران خودرو در ساعت 11 صبح روزشنبه مورخ 98/11/19 آغاز خواهد شد.
بانک مرکزی اعلام کرد:بانک‌ها از دهم اسفندسال جاری به بعد باید صورت‌های مالی خود را مطابق با ویرایش جدید تهیه کرده و پیش‌نویس آن را قبل از ارسال برای بانک مرکزی در سامانه مهتاب بارگذاری کنند.
وزیر نفت معتقد است LPG برای سوخت خودروها نیست و این یعنی چشم بستن بر یک میلیون خودرو LPG سوز در حالی که ترکیه، روسیه و اروپایی‌ها تجربه موفقی در استفاده از این سوخت برای خودروها دارند.
با محدودیت‌های وضع شده برای کنترل ویروس کرونا، دسترسی هزاران مرغداری چین به زنجیره تامین غذا قطع شده و امکان مرگ میلیون‌ها مرغ در روزهای آینده وجود دارد.
رئیس انجمن خوراک دام با اشاره به افزایش قیمت ذرت دامی به کیلویی ١6٠٠ تومان، از متولیان تنظیم بازار به دلیل عدم توزیع این نهاده برای ایجاد تعادل در بازار انتقاد کرد.
دیشب وحشت از این که شیوع ویروس کرونا تقاضای نفت را کاهش دهد باعث شد قیمت نفت 1 درصد دیگر سقوط کند و برای اولین بار در یکسال گذشته نفت آمریکا زیر 50 دلار بسته شد.
یک کارشناس اقتصادی، ضمن انتقاد نسبت به قانون کار و وضعیت بد معیشت کارگران، معتقد است که برای بهبود وضع معیشت کارگران نباید آن‌ها را پولدار کرد بلکه باید مسکن را ارزان و بهداشت و آموزش را رایگان کنیم تا آن‌ها بتوانند با حداقل دستمزد به رفاه دست پیدا کنند.