تویوتا کرولا پر تعدادترین خودروی تولیدی جهان بوده است.
مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران قیمت دام زنده برای ایام عید قربان 1400 را اعلام کرد.
دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی اعلام کرد: با وجود تعطیلی همه بانک‌ها در دو استان تهران و البرز، تعداد اندکی از بانک‌ها همانند روزهای تعطیل ایام نوروز به صورت کشیک فعال هستند اما خدمات حضوری نداریم.
بحران کرونا باعث شده 3 میلیارد نفر در دنیا هزینه یک رژیم غذایی سالم را نداشته باشند و گرسنگی به بالاترین رقم طی 15 سال گذشته برسد.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد افزایش به 1817 دلار و 27 سنت رسید.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 7 سنت معادل 0.10 درصد افزایش به 68 دلار و 69 سنت رسید.
رئیس اتحادیه دارندگان رستوران‌ و سلف سرویس تهران گفت: افزایش قیمت در رستوران‌ها بستگی به کیفیت مواد اولیه دارد اما می‌توان گفت افزایش قیمت غذای رستوران‌ها حدود 30 درصد بوده است.
از سال 1396 تا کنون برخی نمایندگان مجلس به دنبال تفکیک وزارت راه و شهرسازی و جداسازی حوزه مسکن از راه هستند که هنوز این موضوع محقق نشده است؛ با این حال نمایندگان اخیرا گفته‌اند برای کنترل بازار مسکن پیگیر طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی به دو وزارتخانه مسکن و شهرسازی و حمل و نقل و لجستیک هستند.
مدیر عامل اتحادیه سراسری دامداران قیمت دام زنده برای ایام عید قربان 1400 را اعلام کرد.
گرچه بعد از درگیری های اخیر ، فعالیت در مرزهای ایران و افغانستان از سر گرفته شده بود، اما طبق اعلام مسوولان گمرک ایران از روز دوشنبه تا پایان روز جمعه هفته جاری به دلیل پیش‌رو بودن ایام عید قربان مرزها از سوی افغانستان بسته خواهد شد.