فروش باقیمانده سهام دولت در بانک‌های تجارت، ملت، صادرات و بیمه‌های اتکایی امین و البرز در قالب واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) از امروز آغاز می شود. اتفاقی که بسیاری از کارشناسان بر این باورند که به جذب نقدینگی کمک بسیاری می‌کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس از اختیاری شدن تسهیلات مسکن تا خرداد امسال خبر داد و گفت: این اقدام بر اساس تصمیم بانک مسکن عملیاتی شده است.
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس واوراق بهادار گفت: پذیره نویسی باقیمانده سهام دولت در 5 شرکت در قالب واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) از فردا آغاز می شود.
به دنبال شیوع کرونا، میزان بدهی اقتصادهای بزرگ به شدت افزایش یافته است.
وضعیت توسعه تلفن همراه تا پایان سه ماهه چهارم سال 1398 حاکی از آن است که خطوط اعتباری فعال با کاهش 403 هزار و 727 عددی در مقایسه با سه ماهه سوم مواجه شده است.
رئیس کل بانک مرکزی از کاهش 2.4 واحد درصدی شاخص بهای تولید کننده در فروردین ماه خبر داد و گفت: تورم تولیدکننده از 1.6 درصد در اسفند سال گذشته به 0/8- درصد در فروردین 99 رسید.
طی دو مرحله‌ای که وام یک میلیونی برای یارانه بگیران واریز شد، بیش از 19 میلیون خانوار دریافت کردند، اما بیش از سه میلیون خانوار دیگر باقی مانده‌اند که وضعیت آنها مشخص نشده است.
گمرک ایران، تنها با مجوز امور معادن وزارت صنعت مجاز به صادرات کلیه محصولات فولادی شد.