شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرد که هکرها در طول حمله سایبری این هفته حدود 130 حساب را هدف قرار داده اند، که در پی آن اطلاعات مربوط به بسیاری از شخصیت های مشهور و مقامات عالی رتبه به خطر افتاد.
سخنگوی سهام عدالت گفت:کسانی که سهام عدالت 500 هزار تومانی داشتند باید حداقل 2.5 میلیون تومان دریافت کنند اگر مبالغ واریزی کمتر از این است باید بار دیگر به محلی که سفارش داده اند مراجعه کنند.
عراق در راستای عمل به تعهداتش در توافق کاهش تولید اوپک پلاس، فروش نفت به برخی از پالایشگاهها در آسیا و اروپا را کاهش می دهد.
ارزش تمامی ارزهای مهم اروپایی در برابر دلار نزولی شد.
سازمان هواشناسی با پیش بینی رگبار باران و رعدوبرق در 16 استان از افزایش 3 تا 6 درجه ای دما طی یکشنبه تا سه شنبه هفته آینده در نوار شمالی کشور خبر داد.
در حالی که موارد جدید ابتلا به کرونا در چند کشور جهان افزایش یافته و تولیدکنندگان عمده نفت خود را برای افزایش نسبی تولید آماده می کنند، قیمت نفت امروز شاهد اندکی کاهش بود.
مدیرکل دفتر صادرات گمرک ایران در بخشنامه‌ای اعلام کرد، عوارض 5000 تومانی صادرات گوشت مرغ از ابتدای مرداد ماه اخذ خواهد شد.
داده‌های رفینیتیو ایکون نشان می‌دهد پس از این که آمریکا صادرات نفت ونزوئلا را تحریم کرد، واردات نفت خام خود از روسیه را در یک سال و نیم گذشته افزایش داده است.
فعالان و کارشناسان بازار موبایل معتقدند، ممنوعیت واردات گوشی‌های بالای 300 یورو منطقی بوده و ارز مودنیاز برای تأمین کالاهای اساسی نباید به واردات گوشی‌های لاکچری اختصاص یابد.