بورس معاملات امروز را صعودی آغاز کرد و شاخص کل از آغاز معاملات تا این لحظه با 57 هزار و 832 واحد رشد به یک میلیون و 799 هزار و 553 واحد رسیده است.
کارشناس اقتصادی معتقد است بانک‌ها از سال 1398 و تا خرداد ماه سال جاری، با استفاده از تورم و رونق یک ساله بورس توانستند ناترازی موجود در صورت‌های مالی خود را کاهش داده و حتی به سوددهی برسند.
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها ثابت ماند.
معاون وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت (صمت) و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از احیا و راه اندازی مجدد 314 واحد صنعتی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
سررسید 9 ماه ذخیره بنزین در کارت‌های سوخت این ماه به پایان می‌رسد اما طبق گفته سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی تصمیم‌گیری برای تمدید یا عدم تمدید سقف ذخیره بنزین در جریان است.
گوشی‌های تلفن همراه لاکچری بالای 300 یورو با سهم 35 درصد از کل ارز تخصیص داده شده به واردات گوشی تلفن همراه، از نظر تعداد فقط 9 درصد کل گوشی‌های بازار داخل را به خود اختصاص می‌دهد.
وزیر راه و شهرسازی: ودیعه مسکن یک وعده نیست، یک برنامه است و محقق خواهد شد.
تعداد 30 میلیون سهم شرکت رایان هم افزا سه‌شنبه این هفته(24 تیرماه) با نماد معاملاتی "رافزا" در فرابورس ایران عرضه اولیه می‌شود.
مدیر عامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی با اشاره به استقبال روزافزون از بورس گفت: در سال جدید نزدیک به چهار میلیون کد جدید صادر شده است.
نایب رئیس انجمن انبوه‌سازان ضمن مخالفت با راه‌اندازی بورس املاک گفت: ورود مسکن به بازار سرمایه و بورس باعث افزایش قیمت مسکن می شود.