وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار تصمیم گرفته شد که ذخایر کشور از محل تولیدات داخل تامین شود.
سازمان هواپیمایی کشوری گزارش اولیه سانحه هواپیمای بوئینگ کاسپین در ماهشهر را منتشر کرد.
به فاصله 2 روز بعد از گزارش وزارت درباره افزایش 3 درصدی قیمت مسکن، در دی 98 بانک مرکزی در گزارشی از رشد 2.1 درصد قیمت مسکن در تهران طی دیماه امسال خبر داد.
در سه ماهه منتهی به دسامبر، نرخ بیکاری در سوئد کاهش و در نروژ افزایش یافت.
هواپیمایی ایران ایرتور در توضیحاتی پیرامون فرود اضظراری پرواز شماره 9716 ، مسیر تهران - استانبول در فرودگاه مهرآباد ، شایعه باز نشدن چرخ های هواپیما را تکذیب کرد.
قانون مالیات‌ مواردی همچون درآمد حاصل از مؤسسات نگهداری از معلولین ذهنی و حرکتی، تعلیم و تربیت مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، تاسیسات ایران‌گردی و جهانگردی، موقوفات، کمک‌ها و هدایای دریافتی نقدی و غیرنقدی، فعالیت‌های انتشاراتی و مطبوعاتی، باشگاه‌های ورزشی و نظایر آن را از پرداخت مالیات معاف کرده است.
قیمت تک محموله‌های ال‌ان‌جی در بازار گاز شمال شرق آسیا در هفته منتهی به 15 ماه ژانویه، با دو سنت افزایش نسبت به هفته قبل به 5.46 دلار در هر میلیون بی‌تی‌یو افزایش یافت و در بازار گاز جنوب غرب اروپا نیز قیمت تک محموله‌ها با 15 سنت افزایش نسبت به هفته قبل به 3.65 دلار در هر میلیون بی‌تی‌یو افزایش یافت.
دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با بیان اینکه کمک هزینه مسکن کارگران پول اجاره یک اتاق هم نیست، از شورای عالی کار خواست که دستمزد سال آینده کارگران را با درنظر گرفتن تعاملات سیاسی، نوسانات احتمالی و تغییر نرخ برخی اقلام تاثیرگذار در معیشت کارگران تعیین کند.
تورم کانادا تا پایان دسامبر در سطح دو درصدی باقی ماند.
میلیاردر مشهور فرانسوی بیشترین افزایش ثروت را از زمان روی کار آمدن دونالد ترامپ داشته است.