بالاترین رضایت شغلی کشورهای عضو اتحادیه اروپا مربوط به نروژ است.
بیش از 53 درصد ساکنان اتحادیه اروپا درآمد متوسط دارند.
به گفته نایب رئیس اتاق اصناف ایران در راستای حمایت از صنوف به ویژه کسبه خرد توافقات قابل قبولی صورت گرفته است که امید می‌رود در زمان اجرا سلیقه شخصی دخیل نشود.
در حالی ترس از کرونا موجب خریدهای وحشت زده مردم در فروشگاه ها و فروش های ناشی از ترس در بازارهای بورس آمریکا شده، فدرال رزرو آمریکا روز یکشنبه در یک اقدام اضطراری دیگر و برای کمک به سرپا ماندن اقتصاد کرونا زده این کشور نرخ بهره را به صفر کاهش داد.
در حالی که کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو آمریکا نتوانسته نگرانی گسترده بازارهای مالی جهان از شیوع سریع ویروس کرونا و اختلال در فعالیت های اقتصادی را رفع کند، افت قیمت نفت امروز هم ادامه داشت و نفت خام بیش از یک دلار ارزان شد.
سامانه معاملاتی بازارهای فرابورس ایران در آغاز معاملات امروز بازار سرمایه هم مانند روز گذشته دچار اختلال شد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به هماهنگی های انجام شده برای تاخیر در کوچ بهاره عشایر، گفت: خوشبختانه تاکنون گزارشی مبنی بر ابتلای عشایر به ویروس کرونا دریافت نشده است.
بانک مرکزی اعلام کرد: بیش از یک و نیم میلیارد دلار ارز در اسفند 98 در بازار ثانویه عرضه خواهد شد.
وزیر نیرو گفت: امسال با درس‌هایی که از سیلاب ابتدای سال داشتیم و شرایط زمستان گذشته سعی کردیم مدیریت مخازن را به شکل دقیق‌تر و مناسب‌تری با همکاری نزدیک‌تر همه دستگاه‌های همکار در استان‌ها انجام دهیم. در زمان حاضر از حدود 50 میلیارد متر مکعب حجم مخازن 40 درصد خالی است و آمادگی کافی را در سطح کشور برای دریافت سیلاب‌های بهاره داریم.