معاون اشتغال وزیر کار از آغاز پرداخت تسهیلات حمایتی به کسب و کارها و بنگاههای آسیب دیده کرونا از هفته سوم اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: کارفرمایان متقاضی تسهیلات باید درخواست خود را در سامانه کارا ثبت کنند.
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 18 هزار واحدی به ارتفاع 709 هزار واحد صعود کرد.
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج محدوده گرمدره و آزادراه کرج-قزوین محدوده پل فردیس تا پایانه شهید کلانتری خبر داد.
کاهش جذابیت سپرده‌گذاری در بانک‌ها معمولا با انتقال بخشی از نقدینگی به بازارهای مسکن، بورس و ارز همراه می‌شود
با دستور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و به منظور رعایت فاصله اجتماعی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح «خدمات خودرو در محل» برای یک ماه دیگر بصورت رایگان انجام می شود.
از آنجایی که تسهیلات 12 درصدی حمایت از کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، به شرکت های حمل ونقلی تعلق می گیرد، معلوم نیست رانندگان اتوبوس چه سهمی از این تسهیلات خواهند داشت.
رییس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) از آغاز به کار 60 هزار طرح کوچک و خانگی برای 180 هزار نفر بیکار شده به علت کرونا خبر داد.
معاون حقوقی، مجلس و استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) اعلام کرد که برای حمایت از بنگاه‌های آسیب‌دیده از کرونا، به هر بنگاه فعال به ازای هر نفر شاغل 12 میلیون تومان تسهیلات اعطا می‌شود و پیش‌بینی شده 50 یا 70 درصد از این مبلغ، بسته به وضعیت بنگاه به شاغلین پرداخت شود و بقیه آن صرف سرمایه در گردش واحد شود.
رییس کل بانک مرکزی، آخرین وضعیت وام از صندوق بین المللی پول را اعلام کرد.