یک کارشناس حوزه کار از عدم تعطیلی کارگاه‌ها و شرکت‌های مشمول قانون کار در بحث شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد و گفت: کرونا کارگر و کارمند نمی‌شناسد و اگر قرار است دستگاه‌ها و ادارات دولتی به دلیل کرونا تعطیل یا مشمول کاهش ساعات کار شوند، کارگران هم باید از این حق قانونی بهره‌مند شوند و شایسته نیست آن‌ها را در چنین شرایطی به انجام هشت ساعت کار مجبور کنیم.
مرحله دوم ثبت نام از متقاضیان جامانده طرح اقدام ملی مسکن در حالی از صبح امروز آغاز شده که مرور سایت با گوشی موبایل مقداری دچار مشکل است و افراد بهتر است از طریق کامپیوتر یا لپ تاپ نام‌نویسی کنند.
باتری‌های لیتیوم-پلیمر تمایل به گرمای بیش از حد، اتصال کوتاه و منفجر شدن دارند، در حالی که نسل بعدی این باتری‌ها ضمن افزایش چشمگیر ظرفیت ذخیره و میزان شارژ، این مشکلات را دور می‌زنند.
افزایش شمار قربانیان کووید-19 یک روز بد دیگر را برای بازارهای مالی جهانی رقم زد.
انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی ( یاتا) پیش بینی می کند تاثیر شیوع ویروس کرونا بر حمل و نقل هوایی بین 63 تا 113 میلیارد دلار در سال جاری میلادی باشد که بستگی به میزان گسترش این ویروس دارد.
با وجود تصمیم اوپک برای کاهش 1.5 میلیون بشکه ای عرضه جهانی نفت قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 48 سنت معادل 0.96 درصد کاهش به 49 دلار و 51 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1672 دلار و 80 سنت رسید.
مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش 24 درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش 24 درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
در جلسه پنجشنبه شب (15 اسفند) ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران با استاندار و شهردار تهران و سایر مسئولان استان تهران برگزار و طی آن بنا شده بود ساعات کاری ادارات تهران از روز شنبه به حالت عادی بازگردد، اما ساعاتی بعد اعلام شد «مصوبه تقلیل ساعات کاری ادارات و سازمان‌ها تا ساعت 13:00 همچنان پابرجاست.»