محققان در کشور، موفق به طراحی و ساخت دستگاه تست 19 پارامتر خونی در فاز نیمه صنعتی شدند.
متقاضیان خرید خانه در تهران باید نسبت به پارسال حداقل 90 درصدی بیشتر هزینه کنند، روند قیمتی مسکن از دی ماه دوباره افزایشی شده است.
مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی از افزایش 6 درصدی تولید محصولات پتروشیمی در 10 ماه سال 99 خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود که تولید در این صنعت با وجود کرونا افزایش یابد و تا پایان سال رشد 7 درصدی را رقم بزند.
تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه 14 بهمن ماه میزبان عرضه 51 هزار و 255 تن مواد پلیمری است.
به لطف موتورهای نیرومند، مرسدس بنز این کلاس می تواند تنها در 5.1 ثانیه از سرعت صفر کیلومتر بر ساعت به 100 کیلومتر بر ساعت برسد.
شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 28هزار واحد افت کرد.
امروز تفاهم نامه همکاری احداث واحدهای مسکونی برای رانندگان بخش حمل و نقل عمومی برون شهری با حضور وزیر راه و شهرسازی امضا شد.
پاندمی کرونا فشار خردکننده‌ای بر بازارهای نفت جهان داشته و حفره‌ای چندین میلیارد دلاری در تراز مالی بریتیش‌پترولیوم ایجاد کرده است.
اتاق بازرگانی تهران می‌گوید که وزارت صمت مجوز جدیدی برای واردکنندگان صادر کرده است.
قرارداد تولید و عرضه 20 دستگاه اتوبوس آمبولانس میان ایران‌خودرو دیزل و دانشگاه علوم پزشکی اراک امضا شد و تفاهم‌نامه تامین و نوسازی آمبولانس‌های ون با تکیه بر منابع داخلی نیز به امضای ایران خودرو و سازمان اورژانس کشور رسید.