وزیر راه و شهرسازی گفت:با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا تعطیلی 2 ماهه بنگاه‌های مشاور املاک به قراردادهای اسفند 98 و فروردین 99 اجاره مسکن اضافه می‌شود.
درحالی وزارت راه پیشنهاد تمدید 6 ماهه قراردادهای اجاره را به ستاد ملی مبارزه با کرونا داده بود که این ستاد تمدید 2 ماهه قراردادها را مصوب کرد.
رییس سازمان چای با اشاره به آغاز چین اول برگ سبز چای و خرید تضمینی این محصول از کشاورزان،گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از 135 هزار تُن برگ سبز چای از باغ‌های چای شمال کشور برداشت شود.
وزیر اقتصاد با بیان اینکه اقشار ضعیفی که مشمول سهام عدالت نیستند، از فرصت ETF استفاده کنند، گفت: برنامه‌ای داریم که محدودیت توسعه کارگزاری‌ها را حل کنیم.
فروش باقیمانده سهام دولت در بانک‌های تجارت، ملت، صادرات و بیمه‌های اتکایی امین و البرز در قالب واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) از امروز آغاز می شود. اتفاقی که بسیاری از کارشناسان بر این باورند که به جذب نقدینگی کمک بسیاری می‌کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس از اختیاری شدن تسهیلات مسکن تا خرداد امسال خبر داد و گفت: این اقدام بر اساس تصمیم بانک مسکن عملیاتی شده است.
مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس واوراق بهادار گفت: پذیره نویسی باقیمانده سهام دولت در 5 شرکت در قالب واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری قابل معامله (ETF) از فردا آغاز می شود.
به دنبال شیوع کرونا، میزان بدهی اقتصادهای بزرگ به شدت افزایش یافته است.
وضعیت توسعه تلفن همراه تا پایان سه ماهه چهارم سال 1398 حاکی از آن است که خطوط اعتباری فعال با کاهش 403 هزار و 727 عددی در مقایسه با سه ماهه سوم مواجه شده است.