قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 37 سنت معادل 0.57 درصد افزایش به 65 دلار و 77 سنت رسید.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد رشد به 1787 دلار و 11 سنت رسید.
مدیرعامل شرکت توانیر از کاهش 40 درصدی تولید نیروگاه‌های برق‌آبی به دلیل کمبود بارش‌ها خبر داد.
بیت‌کوین و سایر ارزهای مجازی در معاملات روز جمعه با سقوطی سنگین مواجه شدند که 260 میلیارد دلار از ارزش بازار ارزهای مجازی را از بین برد.
وزارت صمت اعلام کرد: ‌علی رغم شرایط سخت تحریمی و محدودیت‌های کرونا، از 25 کالای منتخب صنعتی، 16 کالا در 12 ماهه 1399 با افزایش تولید روبه رو بوده است.
مهلت تکمیل مدارک اشخاص حقیقی نامزدی در هیئت مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت تا پنجم اردیبهشت تمدید شد.
ماه ها در سرما و گرما بر روی زمین کار می کنیم و زحمت می کشیم. با افزایش قیمت کود، سم و بذر و مشکلات دیگر کنار می آییم به امیدی که دست آخر محصولاتمان را بفروشیم و سودی عایدمان شود و از آن طریق معیشت خود و خانواده هایمان را تامین کنیم، ولی در نهایت با تصمیمات نادرست از جمله پایین بودن قیمت خرید تضمینی متحمل ضرر و زیان می شویم؛ به طوری که برخی کشاورزان یا محصولاتشان را از روی زمین برداشت نمی کنند چون صرفه اقتصادی ندارد و برخی دیگر نیز با ضرر بسیارآنها را می فروشند... اینها بخشی از صحبت های پیازکاران جنوب کرمان است.
رئیس اتاق اصناف تهران درباره تمدید محدودیت‌های ضد کرونایی در تهران اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی کرونا و ابلاغ استاندار تهران، گروه‌های شغلی 2، 3 و 4 همچون هفته‌های گذشته تعطیل هستند.
طبق اعلام بانک مرکزی در بهمن ماه سال گذشته بالغ بر هشت میلیارد و 630 میلیون تومان سفته و برات در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با ماه قبل و دوره مشابه سال قبل 21.2 و 40.3 درصد افزایش را نشان می‌دهد.
گزارشی از 503 فراوانی رخدادهای رایانه‌ای در فروردین ماه سال 1400 منتشر شده و بیشترین فراوانی مربوط به آلودگی به بدافزار و بات بوده که بیشتر از 140 مورد را شامل می‌شود.