شرکت مشاوره انرژی وود مکنزی پیش‌بینی می‌کند رسیدن به اهداف قرارداد اقلیمی پاریس تقاضا برای نفت را کاهش داده و قیمت نفت برنت را تا 2050 تا 10 دلار در هر بشکه پایین آورد.
هشت شرکت تولیدکننده نفت و 5 شرکت خدمات میادین نفتی در سه ماهه اول 2021 در آمریکا اعلام ورشکستگی‌ کرده‌اند که کل بدهی آنها به ترتیب به 1.8 و 7.2 میلیارد دلار می‌رسد.
جابجایی نقدینگی در بورس تهران با خالص خریدی در حدود 1500 میلیارد تومان در مسیر پرتفوی سهامداران خرد به عمده دنبال شد و به این ترتیب نقدینگی طی پانزدهمین هفته متوالی در زمین بازی معامله گران حقوقی حفظ شد.
کارشناسان بورسی معتقدند اگر سرمایه‌گذاران قصد دارند که سود بهتری به دست آورند باید در سال 1400 هوشمندانه‌تر سرمایه‌گذاری کنند.
شرکت اپل اعلام کرد 20 آوریل برابر با 31 فروردین رویداد ویژه ای برگزار می کند که پیش بینی می شود طی آن مدلهای جدید آی پد پرو و سایر محصولات این شرکت در آستانه کنفرانس سالانه طراحان اپل در ژوئن رونمایی شوند.
درحالی آمارها حاکی از فوت حدود سه میلیون مشمول سهام عدالت است که قرار است مجامع الکترونیکی شرکت های سرمایه گذاری سهام عدالت حدود یک ماه دیگر برگزار شود و هر یک رای سهام داران می تواند نقش مهمی در انتخاب اعضای هیات مدیره داشته باشد.
رشد اقتصادی سه ماهه انگلیس به کمترین سطح از ماه ژوییه سال قبل رسید.