سخنگوی صنعت برق گفت: 51 هزار میلیارد تومان از دولت طلبکاریم.
طی هفت روز، برق 125 شعبه بانک در شهر تهران به دلیل مصرف بالای برق، قطع شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی هزینه تمام شده ساخت و ساز هر واحد مسکن ملی را با احتساب هزینه ساخت و قیمت زمین 700 میلیون تومان اعلام کرد.
یک مقام مسئول کارگری با اشاره به موازی کاری ها و طولانی شدن فرایند صدور مجوز ها در کشور، بر لزوم ایجاد پنجره واحد برای صدور مجوزهای کسب و کار تاکید کرد و گفت: چرا وقتی که فرد از خودش ایده و سرمایه دارد باید ماهها دوندگی کند تا برای راه اندازی کسب و کارش مجوز بگیرد؟
افزایش قیمت محموله های تک گاز طبیعی مایع (LNG) در هفته های اخیر به دلیل تقاضای قوی در آسیا و اروپا که با دمای گرمتر از حد معمول هوا روبرو شده اند، عنوان شده است اما این تنها عامل رشد قیمت نبوده است.
با ادامه روند صعودی بازار سرمایه، شاخص کل بورس توانست دوباره کانال یک میلیون و 300 هزار واحد را فتح کند.
گزارش‌های آماری حاکی از آن است که تا پایان سال گذشته 69 هزار تعاونی در کشور با اشتغال بیشتر یک میلیون نفر در کشور فعال بوده و بیشترین میزان اشتغالزایی مربوط به تعاونی های مسکن و خدمات بوده است.
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با بیان اینکه 95 درصد کارگران قرارداد موقت دارند، گفت: در زمان وزارت آقای ربیعی تبصره های یک و 2 ماده 7 قانون کار ساماندهی شد اما هنوز ابلاغ نشده است.
مدیر عامل بانک توسعه صادرات ایران با اشاره به کاهش قابل توجه نرخ بهره بین بانکی در روزهای اخیر، بیان کرد: کاهش این نرخ در صورتی منجر به کاهش سود بانکی می‌شود که کاهش نرخ در بازار بین بانکی پایدار باشد.
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، از نظر جمعیتی 98.5 روستاییان و 100 درصد شهروندان ایرانی به اینترنت متصل هستند.