افزایش 10 درصدی قیمت تولیدکننده در آمریکا فشار تورم در این کشور در ماه های آینده را افزایش می دهد.
بررسی لایحه بودجه 1401 حاکی از آن است که دولت تصمیم دارد ارز کالاهای اساسی مشمول 4200 یعنی، خوارک دام (ذرت، سویا و جو)، روغن خام، گندم و دارو را بطور کامل حذف کند.
سازمان هواشناسی با اشاره به آغاز بارش برف و باران از روز جمعه نسبت به افزایش آلودگی هوا در شهرهای پرجمعیت و صنعتی برای تمام گروه‌های سنی هشدار صادر کرد.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس نشست عصر امروز اعضای این کمیسیون با وزیر نفت را تشریح کرد.
روند حرکت نرخ بهره بین بانکی به عنوان عاملی سیگنال دهنده به کل اقتصاد از موضوعات موثر در حوزه بازارسرمایه نیز تلقی می‌شود. طی ماه های اخیر، شاهد شتاب روند صعودی نرخ بهره بین بانکی بودیم که البته با حمایت بانک مرکزی و اجرای سیاست‌های لازم، کنترل شده است.
قیمت نفت در آغاز معاملات روز چهارشنبه برای سومین روز متوالی کاهش یافت؛ این در حالی است که انتظارات فزاینده مبنی بر اینکه رشد عرضه از رشد تقاضا در سال آینده پیشی خواهد گرفت، بر قیمت طلای سیاه تأثر گذاشته است.
رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه دو خودرو ساز بزرگ در ایران عملا حیاط خلوت دولتها هستند، گفت: رقابت دولت با بخش خصوصی به ضرر اقتصاد کشور است.
مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران در اطلاعیه ای به کارگزاران میزان حداکثر ثبت سفارش برای محصولات صنعتی و شرایط خرید ورق را ابلاغ کرد.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.19 درصد افزایش به 1786 دلار و 15 سنت رسید.