قیمت هر اونس طلا امروز با 0.14 درصد افزایش به 1845 دلار و 72 سنت رسید.
از واردات 28 میلیون تنی سال جاری 69 درصد به کالاهای اساسی اختصاص داشته است.
سرپرست مرکز پژوهش سازمان بورس گفت: اصلاحات دستورالعمل های پذیرش، عرضه و نقل و انتقال اوراق بهادار و نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران، به منظور ایجاد بازار هدف مصوب شد.
یارانه معیشتی ساعت 24 امروز نهم بهمن ماه، به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و اشتغال وزارت کار گفت: 2 میلیون و 400 هزار نفر بیکار در کشور وجود دارد که 40 درصد آن‌ها را فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها شامل می‌شود.
به نظر می رسد فعلا قرار نیست پازل آزادسازی سهام عدالت تکمیل شود؛ فرایندی که از اواسط اردیبهشت ماه کلید خورد و تا کنون 60 درصد آن آزادسازی و نه قابل معامله، شده است. طبق وعده رئیس جمهور قرار بود باقی مانده این سهام در 22 بهمن ماه آزاد شود که این موضوع با اما و اگر همراه شده است.
نظرسنجی از حدود 2600 خلبان نشان می‌دهد تنها 43 درصد از آنها کاری را که برای آن آموزش دیده‌اند انجام می‌دهند. تعداد زیادی از خلبان‌ها احساس ناامنی شغلی می‌کنند و بسیاری به دنبال شغل‌های جدید هستند.
وزیر صمت با بیان این که با هرگونه قیمت‌گذاری دستوری مخالف هستم، گفت: حمایت از تولیدکنندگان سبب افزایش تولید و صادرات، ارتقای شاخص‌های اشتغال و به دنبال آن افزایش امید و امنیت اجتماعی می‌شود.
شرکت خودروسازی تویوتای ژاپن 9.528 میلیون خودرو در 2020 فروخته کا بالا تر از 9.305 میلیون خودروی فروخته شده توسط ولکس واگن آلمان است. به این ترتیب تویوتا رتبه برتر در فروش خودرو در جهان را به دست آورده است.
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جوی محور کندوان را همراه با بارش برف اعلام کرد و خواستار توجه ویژه به ایمنی در تردد از این مسیر کوهستانی شد.