در حالی که بیش از یک ماه است که فروش سهام عدالت متوقف شده است شورای عالی بورس در آخرین تصمیمات خود روش‌هایی را برای فروش 5000 میلیارد تومان سفارش فروش سهام عدالت مصوب کرده است.
فردا 8 دی ماه رویداد آنلاین "دوشنبه‌های استارتاپی" با هدف جذب سرمایه در حوزه فرآورده‌های دارویی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.
به گفته سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور، برخی از پاکت‌ها مانند گذرنامه و گواهینامه که ارسالشان به‌صورت نیابتی انجام می‌شود، چاپشان فرآیندی دارد که ممکن است طول بکشد و اما اینطور به نظر می‌رسد که این تاخیر در پست اتفاق افتاده است.
دولت ژاپن در طرح رسیدن به سطح خنثی در زمینه انتشار آلایندگیهای کربن و رشد انرژی سبز به ارزش سالانه حدود دو تریلیون دلار رشد تا سال 2050، قصد دارد خودروهای بنزینی را ظرف مدت 15 سال آینده حذف کند.
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 10.8 درصدی تردد در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز شنبه 6 دی ماه 1399 در بازار آزاد تهران، به 12 میلیون تومان رسید.
یک عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1400 در مورد این لایحه گفت: ردیف کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس در لایحه بودجه 1400 از بودجه سال 1399 بهتر است.
معاون فنی گمرک ایران با اعلام اینکه هر گونه تخلفی در ثبت رجیستری به لغو آن، برخورد با خاطیان و عدم برگشت وجه واریزی منتهی می شود، ابعاد قابل تاملی از جریان واردات گوشی همراه مسافر و به ویژه در مدت اخیر درباره ورود حجم قابل توجهی از آیفون 12 را مطرح کرد و گفت که موضوع در حال بررسی و تصمیم گیری در هفته جاری قرار دارد.