معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی هفت ماهه ابتدایی امسال در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته 35 درصد افزایش یافته است، گفت: در مجموع در این مدت معادل 105 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی وصول شده است.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.3 درصد رشد به 1882 دلار و 6 سنت رسید.
مدیرعامل شرکت ویتول گفت قیمت نفت طی چند ماه آینده به خاطر کاهش ذخایر جهانی تا 50 دلار در هر بشکه بالا می‌رود.
قیمت هر بشکه نفت برنت دریای شمال امروز با 43 سنت معادل 0.99 درصد افزایش به 44 دلار و 4 سنت رسید.
نرخ برابری دلار امروز در حالی که خوش‌بینی در مورد واکسن کرونا با نگرانی‌هایی در مورد این که چگونه این دارو توزیع خواهد شد و با جهش تعداد مبتلایان جدید در آمریکا خنثی شد، افت کرد.
معاون فنی گمرک گفت: برای اولین بار، ظرف دو روز، بیش از یک میلیون و 100 هزار تن کالا اجازه ترخیص از گمرک گرفتند که این یک رکورد جدید است.
اهواز – با اعلام شرکت نیشکر هفت‌تپه، 15 کارگر اخراجی این شرکت با رایزنی‌های صورت گرفته به صورت مشروط به سر کار خود بازگشتند.
قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه در واکنش به آمار کاهش ذخایر نفت آمریکا و امیدواری به تولید یک واکسن موثر کووید 19 بیش از یک درصد صعود کرد.
با افزایش خریدهای الکترونیکی در روزهای شیوع کرونا، کاربران در فضای آنلاین لازم است نکات امنیتی را هنگام حضور در این فضا رعایت کنند و فریب تبلیغات اغواکننده فروش کالا در شبکه‌های اجتماعی را نخورند.