نرخ تورم سوییس با وجود رسیدن به بالاترین سطح پنج ماهه، زیر صفر باقی ماند.
بیتکوین با تثبیت خود در کانال 59 هزار دلاری به دنبال عبور از مقاومت 60 هزار دلار است.
سازمان هواشناسی از تداوم بارش باران و رعدوبرق در 23 استان طی امروز و کاهش محسوس دما در مناطقی از کشور از جمله شمال غرب خبر داد.
مرکز مدیریت راه های کشور از ترافیک سنگین در مسیر شمال به جنوب محورهای هراز و چالوس و تردد روان در آزادراه های تهران-شمال و قزوین-رشت خبر داد.
سرپرست معاونت معدنی وزیر صمت گفت:  واگذاری محدوده‌های معدنی پیش از سال 1400 میسر نشد و اجرای طرح به نیمه دوم فروردین سال 1400 موکول شد.
ارزش دلار در معاملات روز چهارشنبه، در مقابل ین ژاپن به بالاترین سطح ساله رسید و در مقابل سایر همتایان بین‌المللی آن به بالاترین سطح در چندین ماه اخیر رسید.
هر یک از وزرای کابینه دولت برای نشستن بر کرسی وزارت در گام اول نیازمند تایید سوابق و برنامه های خود از سوی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی و اخذ رای اعتماد از مجلس هستند که در ادامه کار نیز عملکرد آنها مورد نظارت نمایندگان قرار می گیرد.
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش وام ازدواج توسط مجلس نوشت که بخش مهمی از اعتبارات خرج وام دادن به نور چشمی ها و ابر بدهکاران بانکی می شد و به مردم می گفتند بودجه نداریم.
طبق اعلام آژانس فدرال مسکن آمریکا، در سراسر این کشور متوسط قیمت مسکن در ماه فوریه نسبت به فوریه سال گذشته 12 درصد افزایش یافته است.
همه شاخص های مهم بورسی وال استریت ریزش کردند.