به نوشته فوربس بیش از 250 هزار ثروتمند در ایران زندگی می کنند.
قیمت نفت خام که روز دوشنبه با نگرانی از گسترش گونه جدید کرونا و کاهش مجدد تقاضا سقوط کرده بود، در معاملات امروز، چهارشنبه مجددا رشد کرد.
نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل عدم اجرای دقیق قانون بیمه قالیبافان به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی کارت زرد دادند.
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای با تامین قیر رایگان برای آسفالت راه‌های روستایی در شش ماهه اول سال موافقت کردند.
شرکت توانیر در پی تداوم افزایشی دمای هوا در کشور جهش مصرف برق، اطلاعیه دوم خود را در هفته جاری منتشر و از همه مردم درخواست کرد که به مدیریت مصرف توجه بیشتری داشته باشند.
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: وزیر کار باید به طور شفاف بگوید که منابع حاصل از فروش سهام شستا به چه میزان بوده و در کجا هزینه شده است؟
سمنان- یکی از مطالبات مردم استان سمنان از دولت سیزدهم رفع موانع سرمایه گذاری به خصوص در زمینه معادن است که با وجود تمام ظرفیت‌ها همچنان مغفول مانده است.
اردبیل- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: خشکسالی در سال زراعی جاری به کشاورزان استان اردبیل بیش از چهار هزار میلیارد تومان خسارت وارد کرده است.
سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از واریز بیستمین مرحله یارانه معیشتی در ساعت 24 پنج شنبه 10 تیر ماه خبر داد.
مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: در سال جاری 35 شرکت سود خود را از بستر سامانه جامع اطلاعات مشتریان به حساب بیش از 7 میلیون سهامدار واریز کردند.