درباره ما

پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) یک وبسایت خبری فعال در حوزه بانک، بیمه و بورس می باشد. پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) بوسیله جمعی از خبرنگاران، روزنامه نگاران و کارشناسان حوزه پولی و مالی مدیریت و به روز رسانی می شود.

مخاطبان پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) را طیف وسیعی از مدیران، متخصصان، کارشناسان، فعالان و علاقه مندان به مباحث حوزه اقتصادی بویژه بانک،بیمه و بورس تشکیل می دهند.

پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) همواره به عرضه خدمات ارزش افزوده و اطلاع رسانی بوسیله بسترهای نوین ارتباطی توجه خاصی داشته و همواره در عرضه اینگونه خدمات پیشرو و صاحب سبک بوده است.

پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) بعنوان یک رسانه پیشرو در حوزه پولی و مالی همواره کوشیده تا بدون توجه به دسته بندی های سیاسی، تجاری و حتی صنفی آخرین اخبار، گزارشها و تحلیل های بانک،بیمه و بورس ایران و جهان را از طریق تولید محتوا، ترجمه، گردآوری، تدوین، دسته بندی و تحلیل در اختیار علاقه مندان قرار دهد. پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) به هیچ گروه، حزب، دسته و بنگاه تجاری، اقتصادی و یا سیاسی وابسته نیست.

پایگاه خبری فرای اقتصاد (فبنا) یک پایگاه خبری ایرانی است و در چارچوب ضوابط، منافع و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با هدف اطلاع رسانی صحیح، سریع و حرفه ای در حوزه اقتصادی با توجه به بازار پولی و مالی فعالیت می کند.

شما می توانید از طریق ایمیل رسمی سایت به نشانی info@febna.ir با ما در ارتباط باشید.


پایگاه خبری 
تحلیلی فرای اقتصاد در تاریخ 98/04/03 به شماره ثبت 85420 از هیات نظارت بر مطبوعات مجوز دریافت کرده است .

صاحب امتیاز و مدیر مسئول: حبیب عابدی

نشانی: تهران خیابان شهید بهشتی ، اندیشه 3 ، پلاک 4 ، واحد 1

کد پستی: 1588615931

تلفن: 44464630

فکس : 44464631

روابط عمومی : 09307041901