تحلیل هفتگی اونس طلا از 9 تا 13 تیرماه 1399

احتمال نوسان سکه تا 8 میلیون و 810 هزار تومان

  • 1399/04/09 09:47:43
  • 0 نظر
  • 39
  • منبع : بورس نیوز
  • کد خبر : 211266

احتمال نوسان سکه تا 8 میلیون و 810 هزار تومان
به گزارش فبنا، ، بر آمار مبتلایان به ویروس کرونا هر لحظه افزایش می‌یابد. تنش در خاورمیانه بخاطر درگیری نیابتی ایران و امریکا، تداوم تنش لفظی بین چین و ایالات متحده، ادامه قرنطینه در شهر‌های تجاری، تمایل سرمایه گذاران به کالای زرد را افزایش می‌دهد.

تحلیل کیتکو
سایت کیتکو که هر هفته در نظر سنجی‌های خود انتظارات فعالان خرد و حرفه‌ای را بیان می‌کند این هفته نیز در نظر سنجی خود روند صعودی را برای اونس جهانی طلا در نظر گرفته است.

تحلیل انس طلا
در حال حاضر انس در بالاترین هدف قیمتی هفت سال اخیر خود است. ترس و نگرانی از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در بازار هر ورز بیشتر می‌شود. اونس طلا از اواسط ماه آگوست 2018 حرکت صعودی را شروع کرد.
این هفته آمار و اخبار اقتصادی امریکا، به احتمال نشان از بهبود وضعیت اقتصادی ایالات متحده خواهند بود، ولی در این میان تداوم اخبار مبتلایان بیشتر به ویروس کرونا هر لحظه می‌تواند خوشبینی سرمایه گذاران را با تردید همراه سازد به همین دلیل علی رغم اصلاح قیمت انس تا 1730، ولی هر لحظه می‌توان انتظار صعود لحظه‌ای Gold تا 1800 دلار را داشت.

تحلیل سکه در ایران
ظاهرا دو رئیس جمهور حسن روحانی و دانالد ترامپ بجای مدیریت در کشور خودشان از گزینه فرافکنی به خوبی استفاده می‌کنند از اینرو ابهاماتی در فضای اقتصادی هر دو کشور به وضوح دیده میشوند. با فرض میانگین قیمت دلار در 19500 تومان، احتمالا نوسان سکه 8 میلیون و 250 هزار تومان تا 8 میلیون و 810 هزار تومان خواهد بود.

این احتمال وجود دارد که هر نوع خبر یا رویداد این تحلیل را رد یا تایید کند. تحلیل بالا، هیچ گونه آموزش یا سیگنال نیست.

علی حیدری کارشناس بازار‌های مالی
نظرات
  • 0 نظر