چند ماهی است که قیمت‌ خودرو در بازار در مسیر کاهشی پیش ‌می‌رود و هر روز ریزش بیشتری را تجربه می‌کند. این روند کاهشی به گونه‌ای ادامه پیدا کرده است که در گروه محصولات مدیران‌خودرو قیمت‌های بازار از قیمت‌های کارخانه‌ای محصولات کمتر شده است.
وزیر راه و شهرسازی از سرمایه گذاری های داخلی و خارجی در اراضی 2400 هکتار بندر شهیدرجایی به ارزش 25 هزار میلیاردتومان خبر داد و گفت: بندر شهید رجایی به بندر نسل سوم تبدیل شده است و این کار باید در سایر بنادر نیز رخ دهد.
ممکن است 7000 میلیارد تومان به بودجه 104 هزار میلیارد تومانی عمران برای سال آینده افزوده شود که البته اما و اگرهای زیادی دارد؛ یکی از آنها این است که سال آینده بتوانیم روزانه 2.3 میلیون بشکه نفت با قیمت حداقل 40 دلار صادر کنیم.
طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس، طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد دارای نقاط ضعف وقوت است و بر خلاف پیش بینی طرح، عرضه همه محصولات زنجیره فولاد در بورس امکان پذیر نیست.
قیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 5 و 12 دقیقه امروز (چهارشنبه، سوم دی‌ماه1399 ) با 46 سنت کاهش به 49 دلار و 62 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با 46 سنت کاهش به 46 دلار و 56 سنت رسید.
تاخیرهای متعدد در توسعه ظرفیت خط لوله نفت از آلبرتا به تولیدکنندگان نفت سنگین کانادا در فاصله سال 2015 تا 2019 حداقل 14 میلیارد دلار آمریکا ضرر زده است.
طبیعت بورس این است که فراز و نشیب دارد ولی در مجموع وقتی بورس را با یک سال گذشته مقایسه می‌کنیم معلوم است که در مجموع رشد خوبی داشته است و بازار بسیار مهمی برای جامعه است.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از سرمایه‌گذاری 25 هزار میلیارد تومانی در بندر شهید رجایی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: به زودی سرمایه‌گذاری‌های خارجی نیز در حوزه دریایی و بندری افزایش پیدا خواهد کرد.
وزیر نیرو از اعلام آمادگی ایران برای بازسازی بخش آب و برق مناطق آزاد شده جمهوری آذربایجان خبر داد.
هیأت دولت آیین نامه اجرایی بند(ح) ماده (94) قانون برنامه ششم توسعه، موضوع بیمه بیکاری اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه را تصویب کرد.