رشت- محقق و پژوهشگر گیلانی تأکید کرد: افزایش بهره وری تولید فندق از طریق توانمند سازی فردی، تعاونی باغداران و تولیدکنندگان، تجهیز و نوسازی و جوان سازی باغات محقق می شود.
سخنگوی ستاد بودجه1400با بیان اینکه منابعی که به واسطه نامه رهبر انقلاب کسر شدند از طریق جلوگیری از فرارمالیاتی، اوراق و فروش سهام تامین خواهدشد، گفت: مخالف افزایش پلکانی حقوق کارکنان هستیم.
سازمان هواپیمایی عمان از لغو کلیه پروازهای فرودگاه بین المللی مسقط به دلیل شیوع ویروس کرونای جدید خبر داد.
در حالی که بیش از یک ماه است که فروش سهام عدالت متوقف شده است شورای عالی بورس در آخرین تصمیمات خود روش‌هایی را برای فروش 5000 میلیارد تومان سفارش فروش سهام عدالت مصوب کرده است.
فردا 8 دی ماه رویداد آنلاین "دوشنبه‌های استارتاپی" با هدف جذب سرمایه در حوزه فرآورده‌های دارویی از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.
به گفته سرپرست مرکز تجزیه و مبادلات پست کشور، برخی از پاکت‌ها مانند گذرنامه و گواهینامه که ارسالشان به‌صورت نیابتی انجام می‌شود، چاپشان فرآیندی دارد که ممکن است طول بکشد و اما اینطور به نظر می‌رسد که این تاخیر در پست اتفاق افتاده است.
دولت ژاپن در طرح رسیدن به سطح خنثی در زمینه انتشار آلایندگیهای کربن و رشد انرژی سبز به ارزش سالانه حدود دو تریلیون دلار رشد تا سال 2050، قصد دارد خودروهای بنزینی را ظرف مدت 15 سال آینده حذف کند.
سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از کاهش 10.8 درصدی تردد در جاده های کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.