یک چینی وارد جمع 10 ثروتمند نخست جهان شد.
یک کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اقبال معامله‌گران به سمت نمادهای کوچک و متوسط گفت: تا مادامی که نمادهای بزرگ تحرکی را از خود نشان ندهند نمی‌توان منتظر برگشت بازار به سمت این نمادها بود.
عملیات بازارگردانی 3 نماد معاملاتی در بورس تهران آغاز می‌شود.
سازمان هواشناسی با پیش‌بینی آغاز بارش‌ها در سه استان ساحلی طی یکشنبه هفته آینده،‌ توصیه‌ها و هشدارهایی را برای کشاورزان تا 14 دیماه ارائه کرد.
بورس تهران اقدام به مسدود کردن 8 ایستگاه کارگزاران و 37دسترسی برخط سهامداران به دلیل ارسال سفارش کم حجم با دفعات بالا کرد.
بازار سرمایه هفته گذشته در حالی روندی نوسانی و نزولی داشت که کارشناسان براین باورند همه شرایط برای صعود این بازار فراهم است و دلیل حرکت نوسانی و نزولی بازار سرمایه بیشتر خارجی است تا داخلی.
وزیر نیرو گفت: تا امروز 11 هزار و 962 روستا با جمعیت بیش از 8 میلیون نفر در دولت کنونی به شرکت آبرسانی وصل شدند و تا پایان سال این جمعیت به 9.3 میلیون نفر افزایش می‌یابد.
وزیر صمت گفت: تمام فعالیت‌های صنعت خودرو در سازمان ایدرو متمرکز شده تا هم انحصار شکسته شده و هم زیان خودروسازها رفع شود
بانک مرکزی نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ 26 ارز افزایش و 10 ارز کاهش یافت. نرخ 11 ارز نیز ثابت ماند.
دولت چین در گزارش جدید خود اعلام کرد که فعالیت کارخانجات این کشور در ماه دسامبر رشد داشته است تا روند ریکاوری اقتصادی این کشور از بحران کرونا ادامه یابد.