اهواز- در پی وقوع حادثه در دستگاه حفاری 46 فتح و جان باختن یکی از کارکنان عملیاتی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران دستور بررسی دقیق علت حادثه را صادر کرد.
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی از تهیه طرح کاهش خسارت های سرمازدگی و تگرگ با استفاده از فناوری های نوین مکانیزاسیون کشاورزی خبر داد.
رئیس سازمان امور عشایر ایران با اشاره به تسهیل در روند واردات و تامین و توزیع نهاده دامی عشایر، از تدارک تامین 500 هزار تن کنسانتره و نهاده برای دام عشایری خبر داد.
افزایش مصرف گاز بخش خانگی در حالی به عنوان علت اصلی خاموشی‌ها و تشدید آلودگی هوا در تهران معرفی می شود که انتطار می رفت نهادهای ذی ربط برای کنترل مصرف اقداماتی را از پیش تدبیر کنند.
از این پس تمام چک‌های صادره توسط بانک‌ها «کد یکتا» خواهند داشت.
شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته با 884هزار و 897واحد افزایش، معادل 173درصد رشد را به ثبت رساند.
شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با 50هزار و 118واحد کاهش، معادل 3.4 درصد افت کرد.
معاون سازمان خصوصی سازی در تشریح آخرین اقدامات واگذاری سرخابی‌ها گفت: بحث اصلاح ساختار مالی و زیان انباشته قابل توجهی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس داشتند، مسیرش را با افزایش سرمایه از طریق آورده غیرنقدی دولت ادامه داد.
رئیس موسسه تحقیقات کشاورزی دیم کشور‏، از معرفی 6 رقم جدید محصولات دیم توسط این موسسه برای کشت در زمین‌های دیم کشور خبر داد.
در سطح استان تهران پنج نیروگاه ری (باقرآباد)،‌ طرشت (ستارخان)، بعثت (محله خزانه) پرند (ابتدای شهر پرند) و شهدای پاکدشت (شهرستان پاکدشت) وجود دارد که هیچ یک از سوخت مازوت استفاده نمی‌کنند.