پایگاه خبری-تحلیلی اویل پرایس در گزارشی با اشاره به اعلام غافلگیرانه عربستان مبنی بر کاهش داوطلبانه تولید نفت به میزان یک میلیون بشکه در روز و افزایش همزمان تولید نفت روسیه تأکید کرد که در این جنگ نفتی، روسیه پیروز شده است.
رئیس اتحادیه تالارهای پذیرایی گفت: از امروز تالارهای پذیرایی با یک سوم ظرفیت پس از یک سال تعطیلی، بازگشایی خواهند شد.
وزیر نیرو از افزایش 15 درصدی مصرف گاز خانگی در استان تهران در دوره 40 روزه خبر داد و گفت: اگر مصرف گاز خانگی کاهش نیابد به طور طبیعی سهم بقیه بخش‌ها از جمله نیروگاه‌ها کم می‌شود و ممکن است خاموشی داشته باشیم.
وزیر نیرو با بیان اینکه به علت تعهداتی که در کنوانسیون پاریس داشتیم به اندازه کافی نیروگاه‌ها توسعه نیافته است، گفت: مشکلات آبی ایران با افغانستان رو به حل شدن است.
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با تاکید بر ضرورت اصلاح قانون صدور چک، گفت: 400 میلیون برگ چک در سال در سیستم بانکی گردش وجود دارد و در سال 96، حدود 17 میلیون فقره چک به ارزش 160 میلیارد تومان برگشت خورده است.
شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان هفته گذشته با 797هزار و 856واحد افزایش، معادل 156درصد رشد را به ثبت رساند.
آژانس بین المللی انرژی عقیده دارد بهبود تقاضای نفت در 2021 آهسته‌تر از حد انتظار و برابر با 5.7 میلیون بشکه در روز خواهد بود.تحلیلگران اس پی گلوبال پلتس سطح تقاضا را 5.3 میلیون بشکه در روز پیش‌بینی کرده‌اند.
یک شرکت دارویی برزیلی اعلام کرد که تولید واکسن روسی کرونا موسوم به "اسپوتنیک وی" در این کشور در آینده نزدیک آغاز می شود.
معاون دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی خبر داد: تا اینجای کار به متقاضیان مسکن ملی قول داده شده است که به‌ازای هر متقاضی 100میلیون تومان تسهیلات تخصیص داده شود البته ما به‌دنبال این هستیم که مبلغ تسهیلات به 150میلیون تومان برسد.
شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت با 87هزار و 41واحد کاهش، معادل 6.23درصد افت کرد.