در نشستی که با حضور تعدادی از مدیران اقتصادی و سخنگوی دولت برگزار شد، شرایط گروه توسعه ملی در بورس مورد بررسی قرار گرفت و گردش مالی این نماد در هر ثانیه یک میلیون تومان عنوان شد.
ایسنا/مرکزی
مدیر عامل بانک عامل بخش مسکن با تشریح مزایای راه‌اندازی سامانه عرضه و فروش اموال مازاد بانک‌ها، گفت: هدف اصلی در راه اندازی این سامانه،‌ شفافیت بخشیدن به موجودی املاک مازاد بانک ها است.
سهم ایران خودرو در تولید خودروهای داخلی در آبان ماه به 52 درصد رسید. این در حالی است که فروش این شرکت در این ماه از تولید بیشتر بود.
قیمت نفت در معاملات امروز با رشد یک درصدی همراه شد در حالی که میزان تولیدات چین، طبق آخرین آمار منتشر شده روند افزایشی را به خود گرفته است و به نظر می رسد چرخه اقتصادی این کشور دوباره روند صعودی را از سر گرفته است.
شاخص کل بورس اوارق بهادار تهران در پایان معاملات امروز  با بیش از 1500 واحد جهش وارد کانال 320 هزار واحدی شد.
قیمت هر اونس طلا اوایل امروز تا بالاترین رقم از 22 نوامبر رسید، اما بعدا با 0.3 درصد کاهش نسبت به رقم پایانی جلسه قبل به 1461 دلار و 15 سنت رسید.
گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم بازار و حذف نقش واسطه‌ها از بازار، طرح فروش فوری و اعتباری سایپا 131 را از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه، 11 آذر آغاز می‌کند.
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 76 سنت معادل 1.3 درصد افزایش به 61 دلار و 25 سنت رسید.
اپل به تازگی برآورد و اعلام کرده که آیفون 12 در سال 2020 میلادی بالغ بر 100 میلیون دستگاه خواهد فروخت.