علی‌رغم تحریم آمریکا، هوآوی چین با بزرگترین شرکت ارتباطاتی روسیه قراردادی امضا کرد تا ظرف سال آینده شبکه 5جی را در روسیه توسعه دهد.
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که در سال جاری تاکنون حدود 37 هزار تن انواع گوشت قرمز وارد شده است و با توجه به شرایط بازار افزایش قیمتی در این بخش در سال جاری نخواهیم داشت.
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود شاخص تورم در استان‌های مختلف کشور را در سه حوزه تورم نقطه به نقطه، تورم ماهانه و تورم 12 ماهه منتهی به اردیبهشت را بررسی کرده است.
روند متوسط قیمت هر مترمربع واحد مسکونی معامله شده در سطح شهر تهران نشان می‌‏دهد متوسط قیمت هر متر مربع در اردیبهشت ١٣٩٨ با شیب نسبتاً تندی افزایش یافته (نرخ رشد ١٢.5 درصد) که طی یک سال اخیر بی‏‌سابقه بوده است.
شرکت اکسون موبیل پذیرفت یک میلیون دلار جریمه برای حل و فصل تخلفات مربوط به شکستن یک خط لوله نفتی در سال 2011 و آلودگی رودخانه یلواستون در مونتانا پرداخت کند.
در فروردین ماه سال جاری صادرات رب گوجه‌فرنگی تا 28 درصد نسبت به همین ماه در سال گذشته کاهش داشته است.
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس و فیروزکوه خبر داد.
بهای هر اونس طلا در بازارهای جهانی به علت کاهش ارزش دلار آمریکا به 1337.92 دلار رسید که بالاترین رقم در سه ماه گذشته است.
تورم در طول یک سال گذشته حدود 25 درصد در شاخص سالانه و 42 درصد در نقطه به نقطه افزایش داشته است.
سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از ترافیک سنگین در همه محورهای منتهی به شمال کشور خبر داد و اعلام کرد یک لاین محور هراز مسدود شد.