بانک مسکن اطلاعات تامین مالی بخش مسکن و ساختمان در دو ماهه اول سال 98 را منتشر کرد.
قیمت دلار در صرافی‌های بانک‌ها با افزایش نسبت به روز قبل 13 هزار و 100 تومان تعیین شده است.
ترس از پیامدهای جنگ تجاری جلوی رشد بیشتر دلار را گرفت.
اگرچه در مصوبه مجلس تعرفه واردات خودروهای هیبریدی صفر شده اما در صورت واردات این خودروها با قانون جدید باز هم حدود 50 تا 60 درصد به قیمت‌های جهانی آن‌ها به دلیل دیگر عوارض مشمول اضافه خواهد شد. البته باز هم در این حالت قیمت این خودروها کمتر از نرخ‌های فعلی خواهد بود.
با وجودی که قیمت مسکن افزایش شدیدی را طی یک سال و نیم اخیر تجربه کرده، در مناطقی از جنوب تهران می‌توان آپارتمان‌هایی در کانال قیمتی 200 میلیون تومان خریداری کرد.
شاخص قیمت تولیدکننده در سال ١٣٩٧ با 47.5 درصد افزایش نسبت به سال ١٣٩٦ به عدد ٣4٧.٢ رسید.
آغاز زودهنگام روزهای گرم سال موجب شد پیک مصرف برق در نوزدهم خردادماه با افزایش چهار هزار مگاواتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بیش از 53 هزار مگاوات برسد.
به منظور ارتقاء امنیت مشتریان در هنگام استفاده از درگاه های مجازی در خصوص استفاده از رمز دوم یکبار مصرف کارت های بانک مسکن، سرویس رمز دوم پویا در بانک مسکن عملیاتی شد.
بررسی ها نشان می دهد ایران یکی از 5 کشوری است که بیشترین میزان استفاده را از منابع آب زیرزمینی می کند و این موضوع عواقب طبیعی و انسانی را در پی خواهد داشت.
مشتریان برای شرکت در سی‌ونهمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه تا پایان تیرماه فرصت دارند نسبت به افتتاح و تکمیل موجودی به منظور کسب امتیاز بالاتر اقدام کنند.