سازمان هواشناسی کشور از بارش باران و وزش شدید باد از امروز تا اواخر هفته آینده در اکثر مناطق کشور خبر داد.
وزیر راه وشهرسازی گفت: ابتدا 8000 دستگاه اتوبوس جهت تردد در نظر گرفته شد که پس از پیش‌بینی ازدحام جمعیت در برگشت و زمان پیک تردد 3000 دستگاه دیگر نیز اضافه شد.
معاون عمرانی فرمانداری شهرستان بشاگرد گفت: پرداخت نشدن بدهی شرکت سیلندر پرکنی شعله بشاگرد موجب کمبود گاز مایع در بشاگرد شده است.
طبق آمار، به طور متوسط تا قبل از آغاز دولت دوازدهم، ‌هر سال 260 روستا به شبکه آب پایدار وصل می‌شد و در طول شش سال گذشته هر سال 1693 روستا به شبکه آب سالم وصل شده‌اند. در این راستا از ابتدای سال 1392 تاکنون، نزدیک به 207 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی برای آب‌رسانی روستایی هزینه شده است.
تماس با 118 در برهه‌ای از زمان رایگان بود، اما از حدود پنج سال پیش، تماس با کدهای سه‌رقمی غیراضطراری، از جمله 118 مشمول هزینه برای تماس‌گیرنده شده است.
به گفته رییس انجمن صنفی گاوداران، با عرضه مستقیم گوشت از سوی تولیدکنندگان، قیمت گوشت گوساله به 75 هزار تومان کاهش می‌یابد.
تلاش متولیان برای جلوگیری از واردات تجاری گوشی تلفن همراه در قالب مسافری ، انتقاداتی را مبنی بر میدان ندادن به شرکتهای نوپا برای واردات ایجاد کرده اما آمار موجود این شائبه را رد می‌کند.
وزیر جهاد کشاورزی گفت: کنترل قیمت گوشت قرمز در بازار، با واردات این کالا امکان‌پذیر بوده و البته متولی آن وزارت صمت است.
بانک جهانی اعلام کرد هند نرخ فقر خود را طی سه دهه گذشته نصف کرده و پیشرفت های بسیاری در بهبود شرایط مردم داشته است.
قیمت سبدنفتی اوپک روز سه‌شنبه (23 مهرماه) نسبت به روز دوشنبه، 33 سنت کاهش یافت.