با انجام نخستین پرواز هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" در شامگاه 13 تیر (شب گذشته) حامل عوامل و دست اندرکاران حج تمتع 98،‌پروازهای رفت زائران بیت الله الحرام آغاز شد.
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1417 دلار و 81 سنت رسید.
قیمت نفت برنت پس از کاهش 0.8 درصدی در روز پنجشنبه، امروز با 0.1 درصد کاهش به 63 دلار و 25 سنت رسید.
حجم و ارزش معاملات بورس تهران در هفته اخیر، نسبت به هفته قبل به ترتیب 27 و 29 درصد کاهش یافته است اما شاخص کل توانسته پس از فراز و فرودهایی 367 واحد رشد کند.
به اعتقاد یک کارشناس بازار کار، رفتن به دانشگاه و گرفتن مدرک موجب ایجاد شغل نمی‌شود و دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی باید به جای کارجویی به کارآفرینان صاحب مهارت تبدیل شوند تا بتوانند به بازار کار راه پیدا کنند.
22 نفر از مقامات کاخ سفید بیشترین حقوق دریافتی را در بین کارکنان دولت دارند.
اندروید نسبت به بقیه سیستم‌های عامل‌ تلفن همراه کاربردهای بسیاری دارد؛ مخصوصاً میان کاربران ایرانی. در عین حال یکی از آسیب پذیرترین سیستم عاملها هم هست و هکرها به راحتی می‌توانند آن را هدف قرار دهند. به همین دلیل بسیاری از کاربران نگران هک شدن دستگاه‌های اندرویدی و از دست دادن اطلاعات مهم‌شان هستند.
رئیس نظام دامپزشکی استان تهران با اشاره به برگشت تحریم ها، گفت: نبود واکسن و عدم استفاده مناسب از امکانات بهداشتی، باعث شده برخی بیماری های حیوانات خانگی که ریشه کن شده بود، مجددا شیوع یابد.
گزارش‌ها حاکی از این است که گوشی هوشمند گلکسی نوت 10 سامسونگ به زودی در ماه آینده معرفی و رونمایی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران گفت: برای تکمیل طرح فاضلاب تهران هدف پنج‌ساله‌ای تعیین کرده‌ایم که این امر حمایت‌های شورای شهر را می‌طلبد.