سخنگوی گمرک از مثبت شدن تراز تجاری کشور در آبانماه 1399 خبر داد.
مدیرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران گفت:با توجه به مدل های پیش بینی بین المللی، تعداد مسافران فرودگاهی کشور در سال 2020 با کاهش 46 درصدی به 14.5 میلیون مسافر برسد
وزیر جهاد کشاورزی از آغاز عرضه مرغ گرم با قیمت کیلویی 18 هزار و 500 تومان در میادین تره بار و فروشگاه های زنجیره ای از امروز خبر داد.
با وجود آنکه از زمان تولید خودروهای هیبریدی مدت زمان زیادی نمی گذرد، محبوبیت این خودروها بسیار رو به افزایش است و اکنون بسیاری از خودروسازان بزرگ جهان برنامه های خود را برای تولید این خودروها اعلام کرده اند.
قیمت جهانی طلا بیش از 1 درصد سقوط کرد و به زیر 1,800 دلار باز گشت. این کمترین قیمت طلا در 5 ماه گذشته است.
وضعیت موتورسیکلت ها در تهران به یک داستان دنباله داری تبدیل شده که هیچ پایانی نمی توان برای آن متصور شد، حدود سه میلیون موتور سیکلتی که عمدتا زیر بار هیچ محدودیت، ممنوعیت و نظارتی نمی روند و آلایندگی زیادی نیز به هوای تهران تزریق می کنند.
عملیات بازارگردانی سهام 7 شرکت امروز و فردا در فرابورس ایران آغاز می‌شود.
مطابق آمار ارائه شده از بررسی توزیع شاغلان بر حسب ساعات کاری در سالهای 92 تا 98, در بخش تولیدی و غیرتولیدی، میانگین و میانه ساعت کاری معمول در هفته برای شاغلین در بخش تولیدی همواره کمتر از غیرتولیدی می باشد.
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: علیرغم تعطیلی واحدهای طلا و جواهر، باتوجه به فعالیت صرافی‌ها و تغییرات در قیمت‌های جهانی طلا، تغییرات در قیمت‌های سکه و طلا در داخل نیز وجود داشته است که بر اساس همین پارامترهای نرخ ارز و قیمت اونس جهانی در یک هفته اخیر، هر گرم طلا 100 هزار تومان کاهش یافته و هر قطعه سکه نیز با افت یک میلیون و 100 هزار تومانی، در کانال 10 میلیون تومان قرار گرفته است.
در پی تشدید شیوع ویروس کرونا و اعمال محدویت‌ها و تعطیلات کرونایی، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی به تازگی از تعطیلی تمام ادارات به جز مراکزی که حضور آن‌ها ضروری است، خبر داد که با این حساب، بانک‌ها به علت ضرورت خدمات رسانی آن‌ها در هفته آینده همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.