نمایندگان کنگره آمریکا بامداد دوشنبه به وقت تهران، پس از ماه‌ها مذاکرات بی‌نتیجه، بالاخره در مورد بسته کمک مالی جدید این کشور توافق کردند.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس با اشاره به محل درآمدهای دولت در لایحه بودجه 1400 این ردیف را مبهم عنوان کرد و گفت: دولت سیزدهم برای تأمین درآمدها و تخصیص بودجه دچار مشکل خواهد شد مگر اینکه در سال آینده به مقدار پیش بینی شده در لایحه بودجه نفت و گاز بفروشد.
معاون سازمان ملی استاندارد گفت: استانداردی برای روغن خوراکی با کاربرد «پخت و پز، سالاد و سرخ کردنی» با عنوان روغن سه کاره وجود ندارد.
اتاق بازرگانی تهران در جدیدترین گزارش خود، به بررسی وضعیت صادرات غیرنفتی کشور در ماه‌های ابتدایی سال جاری پرداخته و جزئیاتی از کالاهای صادراتی به کشورهای همسایه ارائه کرده است.
عضو اتاق بازرگانی تهران می‌گوید عملکرد برنامه ششم توسعه نشان می‌دهد که ایران نتوانسته به اهداف خود در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر دست یابد.
قیمت هر شانه تخم‌مرغ در خرده‌فروشی‌های سطح شهر تهران 40 هزار تومان شد.
سهم بخش مسکن در هزینه خانوار در کل کشور 36 درصد و در شهر تهران 49 درصد است.
تا پایان ماه ژانویه کار ادغام فیات کرایسلر در پژو انجام خواهد شد.
آخرین اخبار از آمادگی شرکت سپرده گذاری مرکزی برای ارائه سرویس های لازم به بانک ها برای اعطای کارت اعتباری به مشمولان سهام عدالت حکایت دارد و بانک ها می توانند بر مبنای ارزش روز دارایی افراد برای اعطای اعتبار اقدام کنند.