مدیر پالایشگاه چهارم پارس جنوبی اظهار کرد: تولید محصولات فازهای 6، 7 و 8 مجتمع گاز پارس جنوبی همسو با افزایش 22 درصدی خوراک دریافتی، رشدی قابل توجه داشته است.
بازار کالاهای لوکس چین در سال جاری تقریباً دو برابر شده است، زیرا مصرف‌کنندگان به دلیل شیوع Covid-19 مجبور به مصرف پول نقد در داخل کشور شده‌اند.
کانون سراسری مرغداران گوشتی در نامه‌ای به وزیر جهاد کشاورزی خواستار اصلاح قیمت مصوب مرغ با توجه به افزایش نرخ مصوب نهاده‌های دامی و جوجه یکروزه و سایر مؤلفه‌های تولید شدند.
لایحه تجارت در کمیسیون حقوقی مجلس در حال بررسی است اما با توجه به ابعاد اقتصادی که این لایحه دارد، بهتر است کار بررسی آن به کمیسیون مشترکی با حضور نمایندگان مختلف سپرده شود.
مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد که مصرف روزانه گاز کل کشور در نخستین روز زمستان امسال (24 ساعت گذشته) در مقایسه با دوره مشابه پارسال، 55 میلیون مترمکعب افزایش یافته است.
دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: مشکل تأمین نهاده دامی حل و 100درصد نهاد‌ه‌های دامی تأمین شده است.
صادرات شمش فولادی در هشت ماهه امسال به رقم سه میلیون و 787 هزار تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش 13 درصدی را نشان می دهد.
تحلیلگر مالی، بازارگردانی مناسب سهم‌ها را بر ایجاد ثبات در بازار سرمایه موثر ارزیابی کرد.
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی گفت: هرگونه تغییر در نهاده‌های تولید این حق را برای واحدهای تولیدی محفوظ می‌دارد که قیمت محصولات خود را متناسب با قیمت نهاده‌های تولید افزایش دهند یا تعدیل کنند.
پوند انگلیس در معاملات روز دوشنبه تحت سایه سنگین کشف گونه جدیدی از ویروس کرونا و همچنین نامشخص بودن آینده مذاکرات برگزیت، به شدت سقوط کرد.